Zomer houdt stevig stand, opnieuw tot 30 graden
Westende © Ludo Coulier
Ook vandaag wordt het opnieuw volop genieten van zomers weer. Net als gisteren klimt het kwik op veel plaatsen naar 30 graden of zelfs iets meer. Daarbij schijnt de zon uitbundig, al kunnen er af en toe enkele hoge sluierwolken opduiken.
Aan de kust blijft het iets koeler, met maxima van 25 à 26 graden.Wel waait er een matige tot vrij krachtige noordoostelijke wind, die vooral aan zee merkbaar zal zijn.
Vanavond en vannacht blijft het zacht en rustig. De temperaturen dalen tegen de ochtend slechts tot 17 à 22 graden. De hemel blijft helder en de wind neemt wel af, maar gaat niet volledig liggen.
Volgende week blijft het zomers
Ook morgen verandert er weinig aan het weerbeeld. Landinwaarts wordt het opnieuw ongeveer 30 graden, terwijl de kust kan rekenen op zo'n 26 graden. De zon blijft volop van de partij, samen met een matige noordoostelijke wind.
Na het weekend blijft het hoogzomerse weer aanhouden. Ook volgende week staan warme zomerdagen op het programma. Maandag en dinsdag verschijnen er af en toe enkele wolken, maar de kans op neerslag blijft klein. De eerste mogelijke buien worden pas tegen donderdag verwacht.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?