Wisselvallig, met felle windstoten aan zee
©Fred van Soomeren - Zeebrugge
Vandaag wordt een wisselvallige dag met wolken, zon en enkele buien. We halen maxima die net onder of rond de 20 graden zitten. Sommige buien kunnen best fel en onweerachtig zijn. Er staat ook veel wind, met pieken rond 50-60 km per uur aan zee.
Vanavond verdwijnen de buien en in de nacht is het rustiger met een afnemende wind. Minima tegen de ochtend van rond de 13 graden.
Morgen wordt weer een zomers dag met maxima die oplopen naar 21 graden aan zee, tot 23 graden landinwaarts. We krijgen veel zon en het blijft droog.
Donderdag en vrijdag zijn ook nog warme zomers dagen. Het kan dan 25 graden en meer worden. Vrijdagavond volgt mogelijk opnieuw onweer, maar dat is nog niet zeker. Misschien wordt ook zaterdag nog een mooie zomerdag. Al kan het dan vooral zonnig zijn en iets minder warm door toenemende wind.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?