Weer: Warm, maar wind en wolken komen opzetten
Vandaag komen er geleidelijk weer meer wolken opzetten. Het gaat daarbij in de loop van de dag ook harder waaien en zelfs een enkele lichte lokale bui is niet uitgesloten in de latere middag. Het is wel nog warm met maxima rond 22 graden.
Vanavond neemt de kans op een bui toe en vannacht is het zwaar bewolkt tot betrokken met perioden van regen. De wind neemt af en draait naar noordwesten bij minima rond 14 graden.
Wisselvallig
Morgen wordt het minder fraai met een lagedrukgebied dat wolken, perioden van regen, meer wind en lagere temperaturen onze kant op stuurt. Het wordt dan nog hooguit 17 graden. Vrijdag is het dan opnieuw warm, maar wisselvallig. Wolken en zon wisselen af bij zo’n graad of 22 en vooral later op de dag kan een bui opduiken. Zaterdag trekt de regen in de ochtend weg, waarna het in de middag opklaart. Het kwik haalt dan maximum nog 15 graden.