Veel wolken, maar gelukkig nog zonder regen

© Ignace Lacante
Vandaag draait de wind naar het westen en koelt het fors af. Veel meer dan 14 graden zit er dan niet meer in terwijl het zwaar bewolkt blijft, maar wel droog. De meeste kans op nog wat zon, zit nog in de ochtend. Vanmiddag komen er meer wolken.
Vanavond en vannacht is het bewolkt, maar meest droog. Minima rond een 8-tal graden. De westelijke wind spant verder aan.
Morgen wordt wat gure dag met een flink doorstaande en koude wind. Het is bewolkt met af en toe perioden van buien en veel kouder met maxima rond 13 graden. Vooral in de tweede helft van de ochtend en rond de middag trekt een felle buienlijn door met kans op hagel, onweer en felle windstoten. Ook nadien vallen nog losse buien die fel kunnen zijn.
De rest van de week komt de stroming bij ons uit het noorden waardoor het koeler blijft met maxima telkens tussen 12 en 15 graden. Wolken en zon wisselen af en soms valt er daarbij eens wat regen of een bui.