Vandaag wat minder warm, met kans op een bui

Moorslede - © Christine Bentein
De temperaturen liggen vandaag iets lager, doordat de wind draait naar het (zuid)westen. In de voormiddag is het tijdelijk wat bewolkt en lokaal kan een regen- of onweersbui opduiken. Dat komt door een zwak front dat snel overtrekt, met hier en daar een felle bui.
In de namiddag wordt het opnieuw droog met een afwisseling van zon en wolken. De wind trekt aan en het wordt zo’n 22 graden aan zee en tot 25 graden landinwaarts.
Vanavond en vannacht blijft het droog met opklaringen en minima rond 16 à 17 graden.
Maandag is de koelste dag van de week, met maxima tussen 20 en 23 graden. Er is een mix van zon en wolken, en lokaal kan een bui vallen. De westenwind is vrij stevig en kan aan zee krachtig worden. Dinsdag wordt opnieuw warmer, met veel zon en temperaturen tot 25 graden.
Woensdag keert de hitte terug. De temperaturen stijgen weer richting 30 graden, met veel zon overdag. Later op de dag is er wel kans op een regen- of onweersbui.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?