Opnieuw zonnig met temperaturen tot 19 graden, vanaf maandag weer kouder

Ingelmunster © Ronny Popelier
Het wordt vandaag nog enkele graden warmer dan gisteren, met maxima rond 17 graden aan de kust en 19 graden in de rest van de provincie. We krijgen veel zon, amper wolken en een matige wind uit het zuiden.
Vanavond start helder, later op de nacht ontstaat er wat nevel. Tegen de ochtend zakken de minima tot 5 graden.
Ook morgen wordt dan ook een vrij zonnige tot zonnige dag met maxima die nog wat verder omhoog gaan bij een matige zuidelijke wind. Het kwik haalt zo’n 19 graden, al kan dat lokaal nog wat meer zijn. Zondag komt er stilaan wat meer bewolking binnen, al halen we wel nog altijd vlot 18 graden.
Maandag draait de wind naar het noordoosten en komt er koelere lucht binnen. De maxima zakken dan tot 14 graden. Dinsdag en woensdag wordt het fors kouder met kans op een maartse bui.