Weerbericht

Maar 6 gra­den meer, opkla­rin­gen zijn schaars

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Vandaag valt er eerst nog wat regen, later wordt het droog, met vooral aan de kust enkele opklaringen. Een noordoostelijke wind voert minder zachte lucht aan, we moeten tevreden zijn met maxima tot 6 graden.

Vanavond is het frisjes met minima rond 3 graden. Het blijft bewolkt en tegen de ochtend mogen we regen verwachten vanaf de Franse grens.

Morgen halen we alweer een zachte 10 graden maar gaat het hard regenen. Ook neemt de zuidwestelijke wind weer in kracht toe.

Ook vrijdag wordt een erg wisselvallige dag met perioden van regen, zachte maxima tot 12 graden, en nog altijd een stevige zuidwestelijke wind.

In het weekend wisselen regenperioden en droge momenten elkaar af, bij maxima tussen 11 en 13 graden.

Geert Naessens