Voor baby’s en kinderen
Heist ©Knokke-Heist
Ook voor de kleinsten heeft Knokke-Heist heel wat te bieden. Hier vind je leuke kledij en spulletjes voor baby's en kinderen!
Natini
NATINI is een belgisch merk voor kinderen van 0 tot 10 jaar, opgericht door Nathalie Vlegels.
Natini heeft een elegante, klassieke stijl met een moderne touch waarbij er steeds een waaier van mix & match mogelijkheden is tussen de verschillende thema's binnen de collecties.
✨ Extra tijdens het shoppingweekend
Balonnen en lekkers voor de kleinsten en een leuk cadeautje bij aankoop.
Lippenslaan 287
Filou & Friends
Filou & Friends is al sinds 1989 een Belgisch merk voor kinderkleding, gericht op kindjes van 0 tot 8 jaar.
✨ Extra tijdens het shoppingweekend
Wij zullen (23, 24 & 25 oktober) dubbele spaarpunten voorzien bij elke aankoop. Klanten krijgen 10% van hun aankoopbedrag in spaarpunten in plaats van 5%. Niet geldig op artikelen in korting.
Lippenslaan 340
GYMP
GYMP is een Belgisch merk van baby- en kinderkleding, opgericht in 1992. De collecties worden volledig ontworpen in eigen atelier in Desselgem en staan bekend om hun kwaliteit, stijlvolle uitstraling en perfecte pasvorm. Vorig jaar opende GYMP een gloednieuwe flagshipstore in het hart van Knokke-Heist.
✨ Extra tijdens het shoppingweekend
Creatieve printwedstrijd voor kinderen. De kleintjes kunnen in de winkel hun eigen unieke kledingprint tekenen. Na het weekend kiest het GYMP-designteam één winnend ontwerp. De winnaar ontvangt een waardebon om te besteden in de winkel in Knokke-Heist.
Lippenslaan 180
Petites Jubelles
Petites Jubelles is een lifestylewinkel voor baby’s en kinderen. Hier vind je een zorgvuldig samengestelde selectie. Van prachtige kleding en handige accessoires tot inspirerend speelgoed en sfeervolle decoratie voor de kinderkamer. Daarnaast zijn we gespecialiseerd in geboortelijsten van A tot Z, zodat we de mensen helpen klaarstomen voor het ouderschap.
We vinden het belangrijk om te weten waar al onze spullen vandaan komen en kennen dan ook één voor één al onze leveranciers.
✨ Extra tijdens het shoppingweekend
Kindergrime, glittertatoos, ballonnen plooien, Kinderen mogen tekenen en kleuren op het raam. Leuke, hippe (kinder)muziek op de achtergrond.
De kindjes kunnen ook mee tekenen aan één tekening van een professional.
Een goodiebag voor elke klant.
Graaf d'Ursellaan 10
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?