
Zulte Waregem geraakte niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Charleroi. Essevee blijft ook na dit weekend leider in eerste klasse.
Charleroi kwam op bezoek bij Zulte Waregem, de leider in eerste klasse. De thuisploeg kwam halverwege de eerste helft op voorsprong dankzij een doelpunt van Timothy Derijck. Waregem bleef kansen creëren maar wist die niet te verzilveren. Charleroi onderging de eerste helft het spel van de thuisploeg.
Na de rust kwam Charleroi stilaan terug in de wedstrijd. Het kreeg een penalty na een duwfout van Derijck. Bedia werkte de elfmeter koelbloedig af, 1-1. Niet veel later kreeg ook de thuisploeg een penalty na een fout op Cordaro, maar Leye vergat die af te werken.
Het werd nog een open match waarin beide ploegen op zoek gingen naar het winnende doelpunt. Leye wist daar ook bijna in te slagen met een heerlijke omhaal, maar die ging centimeters over het doel.
Het lukte geen van beide ploegen om de overwinning nog uit de brand te slepen en dus moesten deze zich tevreden stellen met elk 1 punt. Zulte Waregem blijft zo ook na dit weekend leider.