Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
De nieuwe trainer van Cercle Brugge, Dominik Thalhammer, houdt vanmorgen zijn eerste training. Of beter, hij staat langs het oefenveld, want de Oostenrijker laat het veldwerk nog over aan de assistenten Jimmy Dewulf en Miron Muslic.
Het stof is zeker nog niet gaan liggen na het ontslag van Yves Vanderhaeghe. Monaco had die beslissing vorige week al genomen, maar door het overlijden van vader Vanderhaeghe kreeg hij dat pas zondag te horen, na de overwinning tegen KV Mechelen. Een ongelukkige timing, die op niet veel begrip kan rekenen van de supporters.
Thalhammer heeft een verleden als coach van de Oostenrijkse nationale vrouwenploeg, en van LASK Linz, waarmee hij vierde werd in de competitie. In september kreeg hij daar zijn ontslag door de slechte resultaten.