Sport

Terug in de tijd: Tien gewon­nen beker­fi­na­les van Club Brug­ge: 2002

Met tien gewonnen bekerfinales is blauw-zwart dé absolute recordhouder. Voldoende redenen voor clubbrugge.be om in de aanloop naar de bekerfinale van zondag terug te blikken op de gewonnen bekerfinales.

2002 - Club Brugge - Moeskroen 3-1

Trond Sollied pakte in zijn tweede seizoen bij Club zijn eerste prijs. In de finale van de Beker van België versloeg Blauw-Zwart Moeskroen met 3-1.

32.000 uitzinnige fans zagen hoe Andres Mendoza Club in de eerste helft op voorsprong bracht. 1-0 was ook de ruststand. Club leek op weg naar de overwinning, maar dat was buiten de pas ingevallen Jonathan Blondel gerekend. Amper 60 seconden na zijn invalbeurt bracht hij de bordjes weer langszij.

Club twijfelde, maar uiteindelijk was het opnieuw Mendoza die met 2 doelpunten Les Hurlus naar de slachtbank leidde.

Bron: www.clubbrugge.be

 

De redactie