SK Roeselare zet periodetitel kracht bij door zege op Westhoek
Na de nederlaag van Racing Harelbeke op Torhout gisteravond was SK Roeselare al zeker van de periodetitel in tweede nationale. Maar Roeselare zette vanmiddag de kers op de taart, met een 0-1 zege op het veld van Westhoek.
De wedstrijd kende een aantrekkelijke eerste helft met kansen aan beide kanten. Roeselare had het meeste balbezit en dat zorgde voor enkele kansen, onder andere voor Debouver en Naessens, maar doelman Dutoit hield zijn netten schoon voor de thuisploeg.
In de tweede helft bleef het spannend, al waren er minder kansen te noteren. Maar een kwartier voor tijd wist Roeselare toch te scoren via Guinoune, die met wat geluk de 0-1 op het bord zette. Na de goal probeerde Westhoek nog druk te zetten, maar het bleef bij halve kansen. Roeselare keert zo huiswaarts met een belangrijke overwinning en verstevigt z'n koppositie. Het heeft zo ook z'n revanche beet, na de nederlaag tegen hekkensluiter Gent vorige week.