Sport

Roe­se­la­re ver­liest met for­fait­cij­fers van Beer­schot Wilrijk

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In 1B boekte Beerschot Wilrijk gisteren een 5-0 overwinning tegen Roeselare, zo komt de Antwerpse ploeg alleen aan de leiding met 26 punten. Door deze zege zijn de nummers drie en vier Cercle (19 ptn) en Roeselare (18 ptn) definitief uitgeteld voor de eerste periodetitel.

Mohamed Messoudi (9. en 25.), Euloge Fessou (33.), Hernan Losada (54. penalty) en Fessou Placca (63.) stonden op het Kiel aan het kanon. De 'Mannekes' komen zo alleen aan de leiding met 26 punten. OH Leuven heeft 23 punten en kan Beerschot Wilrijk zaterdag opnieuw bijbenen, maar dan moeten de Leuvenaars voor eigen publiek wel winnen van Union.

De tweestrijd om de eerste periodetitel, die recht geeft op een ticket voor de barrages om promotie naar de Jupiler Pro League, wordt sowieso pas op de veertiende speeldag beslist. In geval van een gelijke stand geeft het doelsaldo uitsluitsel. Beerschot Wilrijk deed op dat gebied alvast een goede zaak. De troepen van Marc Brys zijn drie treffers in het voordeel.

Op de slotspeeldag worden alle wedstrijden op 5 november om 17u00 gespeeld. Beerschot Wilrijk sluit de heenronde af in het Koning Boudewijnstadion tegen Union, OHL trekt naar Lierse. Door de zege van Beerschot Wilrijk zijn nummers drie en vier Cercle Brugge (19) en Roeselare (18 ptn) definitief uitgeteld voor de eerste periodetitel. Union (14), Westerlo (12), Lierse (11) en Tubeke (9) vervolledigen de stand.

Vandaag staan Westerlo-Lierse en OH Leuven-Union op het programma. Zondag sluit Cercle Brugge de speeldag af op het terrein van Union.

Belga

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?