SK Roeselare ondanks vele kansen uitgeschakeld na late tegengoal van Patro Eisden
Roeselare is uitgeschakeld in de Croky Cup. De West-Vlamingen speelden een sterke wedstrijd tegen Patro Eisden, maar verloren in eigen huis met 1-2.
Roeselare begon sterk en kreeg in de eerste helft verschillende kansen. Clyncke en Braem kwamen dicht bij de openingstreffer. Aan de overkant moest Depaepe enkel ingrijpen bij een poging van Kasayanagi.
De Maasmechelse doelman stormde tot buiten de zestien op Cassaert af en bracht hem ten val. Meestal levert dat een rode kaart op, maar de scheidsrechter hield het bij een gele kaart.
Roeselare speelde een sterke wedstrijd, maar Patro Eisden ging met de voorsprong de rust in. Borry profiteerde namelijk in de slotfase van een teruggekopte bal en trapte de 0-1 binnen.
Na de rust bleef Roeselare aandringen. Die inzet werd beloond toen Cassaert de gelijkmaker scoorde. De thuisploeg ging vervolgens op zoek naar meer. Sergeant en Valcke kregen nog uitstekende kansen, maar de bal ging niet tegen de netten.
In de blessuretijd sloeg Patro Eisden opnieuw toe. Borry maakte zijn tweede van de avond tegen zijn ex-ploeg en bezorgde de Limburgers zo de overwinning.
Roeselare verloor dus met 1-2 in de beker van België. De ploeg van Lieven Gevaert speelde een sterke partij, maar bleef na twee tegengoals op stilstaande fases met lege handen achter.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?