Sport

Pijn­lijk pun­ten­ver­lies voor SV Roeselare

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

SV Roeselare zal waarschijnlijk niet rechtstreeks promoveren naar de hoogste voetbalklasse. Na het 3-1 verlies tegen Tubeke staat Roeselare nu op zes punten van Lierse in de tweede periode.

Na een kwartier spelen stond het al 1-1, Tubeke opende de score via een vrije trap van Megan maar Roeselare reageerde via Kehli. Na de rust bleek het lang af te stevenen op een gelijkspel tot in de 88ste minuut Megan opnieuw raak trof met een vrije trap. Roeselare zette daarna alles op alles maar liep nog op een counter, via Henri werd 3-1 de einduitslag.

Er zijn nog twee wedstrijden te spelen, zaterdag thuis tegen Antwerp, en daarna op Lierse. Roeselare kan dus nog zelf bepalen tegen wie het de finale in 1B zal spelen.

Jeroen Sap