Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
Zaterdagnamiddag eindigde de oefenwedstrijd tussen Zulte Waregem en Cercle Brugge op 2-2. Er was bij de match geen publiek aanwezig.
Na een lange periode zonder voetbal vond zaterdagnamiddag in het Regenboogstadion Waregem de oefenwedstrijd tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem plaats. Dat gebeurde voorlopig nog zonder publiek; fans konden de wedstrijd wel live volgen via Facebook.
In de eerste speelhelft kwam Cercle 0-2 voor via Somers en Hoggas. Na de rust rukte Zulte Waregem op: met twee doelpunten zette Berahino de 2-2 eindstand vast.
Nieuwe coach
Voor Cercle Brugge was het de eerste wedstrijd met de nieuwe coach, de Engelsman Paul Clement. Hij volgde de wedstrijd nog mee op de tribune, vanaf maandag leidt hij de trainingen.