Sport

Migu­el Van Dam­me geeft aftrap van derby

2020-09-27 00:00:00 - Miguel Van Damme geeft aftrap van derby

Los van de uitslag in de stadsderby tussen Club en Cercle, was het meest emotionele moment op Jan Breydel de aftrap van de wedstrijd. Die werd gegeven door Miguel Van Damme, de doelman van Cercle die opnieuw met leukemie om moet gaan.

Zaterdag postte Van Damme op zijn Instagramkanaal dat hij opnieuw slecht nieuws kreeg van de artsen. Die hebben opnieuw leukemie bij hem vastgesteld en lieten hem ook weten dat er geen behandeling meer lijkt met kansen op succes.

Van Damme gaf zondagavond in de stadsderby toch de aftrap. Een erg emotioneel moment. Alle Cercle-spelers waren het veld opgekomen met een shirt van Vandamme aan. Bij de aftrap zelf stonden de tranen in de ogen bij spelers, trainer en de hele Cercle-familie. Van Damme werd omhelsd door z'n ploegmaats en kreeg applaus op alle banken van de clubfans.

RESPECT | Het volledige Jan Breydelstadion betuigt zijn steun aan Miguel Van Damme bij aanvang van de Brugse derby. #CLUCER pic.twitter.com/BwDH4KOW4i

— Eleven Sports (NL) (@ElevenSportsBEn) September 27, 2020

 

 

 

 

 

2020-09-27 00:00:00 - Miguel Van Damme geeft aftrap van derby - miguelaftrap2.jpg
2020-09-27 00:00:00 - Miguel Van Damme geeft aftrap van derby - miguelaftrap3.jpg
Bart Coopman