Alec Segaert en Victor Trio van Meubelen Gaverzicht-Glascentra kaapten de eerste plaatsen weg op het provinciaal kampioenschap nieuwelingen voor eerstejaars en tweedejaars in De Panne.
Bij de eerstejaars nieuwelingen was Alec Segaert met 12 seconden voorsprong de snelste. Maxime Vinckier van Cycling Team Luc Wallays en Jens Dalle van CT Soenens-Booom vervolledigden het podium. De drie renners ontsnapten in de voorlaatste ronde samen met Jan Van Dyck van KVC Noordzeemeeuw. In de laatste ronde reed Segaert uiteindelijk weg van zijn medevluchters en reed zo solo over de finish. De Lendeledenaar is naast Belgisch kampioen duatlon ook provinciaal en Belgisch kampioen tijdrijden.
Victor Trio uit Heist-Aan-Zee volgde het voorbeeld van zijn collega-renner na een groepssprint. Het is de eerste zege voor de kersverse provinciaal kampioen. “Ik ben dolgelukkig, had het echt niet verwacht. Vandaag had ik snelle benen en hoopte dus op een sprint”, aldus Victor Trio. Robin Orins uit Heestert en Lucas Dewachter moesten vrede nemen met de respectievelijk tweede en derde plaats.

Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?