Sport

KV Kort­rijk speelt gelijk tegen Lille

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

KV Kortrijk nam het voor hun laatste oefenwedstrijd op tegen de Franse landskampioen Rijsel. Nadat twee spelers van Rijsel met elkaar in de clinch gingen werd het uiteindelijk gelijkspel, 1-1.

Al na een kwartier kwam KVK op voorsprong. Tijdens de rust gingen twee spelers van de Franse ploeg met elkaar in de clinch met elk een rode kaart als gevolg en dus moesten de bezoekers de tweede helft met 9 spelers zien te redden. De trainer van KV Kortrijk, Elsner, besloot dan maar om ook met een man minder te spelen. 

Een vroege treffer van Teddy Chevalier, maar in het slot sleept Rijsel nog een gelijkspel uit het vuur. Een strafschop, omgezet door Yazici, 1-1. 

KV Kortrijk kijkt tevreden terug op de voorbereiding en begint volgende week thuis aan de competitie tegen Seraing.

Redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?