Sport

Kor­te scher­mut­se­ling tus­sen Club-fans en PSG-supporters

2019-10-23 00:00:00 - Korte schermutseling tussen Club-fans en PSG-supporters

Er zijn nog twee Club-supporters en één PSG-fan tijdelijk opgepakt na de Champions League-wedstrijd tussen beide teams gisteravond.  De politie kon vermijden dat het opstootje escaleerde.

Op de kruising van Doornstraat en de Sint-Annadreef provoceerden enkele ultra’s van Club de PSG-supporters. De Franse fans stapten uit de bus en het kwam tot een korte schermutseling. De politie kon vermijden dat het conflict escaleerde en pakte 2 fans van blauwzwart en 1 supporter van PSG op.

Intussen zijn de heethoofden al terug vrijgelaten. Voor de match werden tien supporters van PSG administratief aangehouden. De politie pakte vijf fans op die het te bont maakten in de binnenstad.

Vijf andere supporters werden aangehouden rond het Jan Breydelstadion. Grote incidenten bleven uit. Brugge verloor de wedstrijd met 0-5.

De redactie