Morgenavond maakt het Forestierstadion in Harelbeke zich op voor een topaffiche, tegen de buren van KV Kortrijk dan nog, een match in de 16de finales van de Beker van België.
Wij maakten tijd voor een vleugje nostalgie, en trokken naar Harelbeke met Joris De Tollenaere en Piet Verschelde, allebei spelers van Harelbeke toen die ploeg in de tweede helft van de jaren ‘90 furore maakte in de hoogste klasse. Harelbeke speelt ondertussen in de 2de amateurklasse. Sinds 2004 ontmoetten beide clubs elkaar niet meer in competitie en enkel nog in oefenwedstrijden.
Voer voor nostalgici. Joris De Tollenaere en Piet Verschelde laten hun licht schijnen over de bekermatch tussen Harelbeke en KV Kortrijk #CrokyCup #FocusWTV pic.twitter.com/hr7KinnFBA
— Davy Vercamer (@dvercame) September 24, 2018