Sport

Club uit­ge­spro­ken favoriet

2018-03-29 00:00:00 - Club uitgesproken favoriet

Club staat na de halvering van de punten ruim aan kop. Eerste achtervolger Anderlecht heeft een achterstand van zes punten, Charleroi, het nummer drie, volgt al op acht punten.

Blauw-zwart hoopt dus tegen Racing Genk de weg van de reguliere competitie voort te zetten, maar zal de zege niet cadeau krijgen. De Limburgers verloren twee weken geleden nog de finale van de Beker van België tegen Standard (0-1) en hopen via PO 1 alsnog een ticket voor Europees voetbal te bemachtigen. Met een kloof van zes punten is Club de uitgesproken favoriet. Als het nu 7 op 9 haalt, is het kampioen. Maar ook Anderlecht heeft zijn titelambities stiekem nog niet opgegeven. Dan zal AA Gent wel voor de bijl moeten.

De Buffalo's begonnen dramatisch aan het seizoen, maar Yves Vanderhaeghe zorgde voor een nieuwe wind. Over de titel praat in de Ghelamco Arena niemand -Gent telt negen punten minder dan Club- maar de tweede plaats is het doel.

Belga
Ben Storme