
Kampioen Club Brugge speelde zaterdagavond zijn eerste wedstrijd van de voorbereiding op het veld van Knokke. En ook KV Oostende mocht de wei in tegen Zwevezele.
Kampioen Club Brugge begint zijn voorbereiding op bezoek bij FC Knokke, dat uitkomt in de tweede amateurklasse. En na het winnen van de landstitel, kijken de blauwzwarte fans vol verwachting uit naar het nieuwe seizoen. Bij de landskampioen komt het er vooral op aan om de tegenstand niet te onderschatten en vertrouwen op te doen. Club haalde het met 0-3.
Iets verderop, bij eersteprovincialer Zwevezele, speelt KV Oostende al zijn tweede match van de voorbereiding. De fans maken van de gelegenheid gebruik om een aantal nieuwe spelers van dichtbij te bekijken. Oostende trakteert de fans op drie goals en wint met 0-3 van Zwevezele. Vrijdag had het nog met 0-9 gewonnen van Oudenburg, een ploeg uit tweede provinciale.