In de return van de finale van de Proximus League moet Cercle Brugge vanavond in het Jan Breydelstadion een 1-0 nederlaag tegen Beerschot Wilrijk ombuigen. De winnaar promoveert komend seizoen naar de hoogste afdeling (1A).
Op een zinderend Kiel haalde Beerschot het vorig weekend met 1-0, dankzij een doelpunt van Euloge Placca. De thuisploeg nam vrede met die nipte zege, want ze speelden in de tweede helft nog ruim een halfuur met een man minder na de uitsluiting van sterkhouder Alexander Maes. De Geschillencommissie zette hem één speeldag aan de kant. Zijn collega Tom Van Hyfte is dan weer twijfelachtig met een schouderblessure.
Cercle zit sinds 2015 opnieuw in 1B. Met behulp van een huurlingenleger dat naar West-Vlaanderen kwam als gevolg van de overname door AS Monaco, enkele geslaagde transfers en de tactische finesse van coach Franky Vercauteren wordt er dit seizoen om de titel gespeeld.
MATCHDAY!
Promotiefinale (Terug)
@beerschot_wlrk
20u00
Jan Breydel Stadion
Ontvangst bus rond 18u00
NEVER GIVE UP!!! #levecercle #CerBee pic.twitter.com/cv7Vo5h0hN
— Cercle Brugge (@cercleofficial) March 10, 2018
BEKIJK OOK: