Zeebrugge deels zonder elektriciteit
In Zeebrugge zaten zondagavond een honderdtal gezinnen in het donker.
Rond 18.30 uur merkten bewoners van de Reingaardstraat in Zeebrugge een sterke brandgeur op in de straat, ze zagen ook rook van onder de deur van een gebouw waar transformatoren van de elektriciteitsmaatschappij Eandis staan opgesteld. Enkele ogenblikken later viel ook de stroom in de wijk uit.
De brandweerkorpsen van Brugge en Knokke-Heist, en ook verschillende ploegen van Eandis kwamen ter plaatse. De brand die uit zichzelf doofde, richtte heel wat schade aan een laagspanningsbord aan.
Omdat de ruimte met gevaarlijk CO gevuld was duurde het even voordat de werknemers de ruimte konden betreden. De herstelling zou nog de hele avond duren.
Niemand raakte gewond. Voor de getroffen gezinnen zat er niets anders op dan zich te behelpen met kaarsen en zaklampen.