Nieuws

Wie voor 50 euro shopt, krijgt par­keer­tic­ket terug­be­taald in Kort­rijk tij­dens de solden

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Wie vanaf morgen met de auto naar Kortrijk gaat shoppen én minstens 50 euro spendeert, krijgt het parkeerticket automatisch terugbetaald.

De actie is een afgeleide van het consumptieparkeren, waarbij je per 75 euro, 1 euro parking terugkrijgt. Het grote verschil is dat je nu overal kan shoppen in het centrum van Kortrijk en adverteerders het parkeerticket terugbetalen, niet de handelaars zelf. Het enige wat je moet doen is de app Swave installeren. De actie geldt de hele soldenperiode én enkel bij ondergronds parkeren.

Axel Weydts, schepen van Mobiliteit Kortrijk: "Dit is een stimulans van twee weken waarbij de hele parking wordt terugbetaald. We willen mensen stimuleren om ondergronds te parkeren. Onze pleinen worden groener, aangenamer om te verblijven, maar daardoor verdwijnen wel parkeerplaatsen bovengronds. En wij willen een alternatief aanbieden."

Kjenta Vangampelaere

kjenta.vangampelaere@focus-wtv.be

Kjenta Vangampelaere