Nieuws

Wer­ken gestart om kruis­punt Noor­der­ring-Brug­se­weg in Ieper ver­keers­vei­li­ger te maken voor fietsers

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Vanmorgen zijn de werken gestart aan de Noorderring, dat is een belangrijke toegangsweg tot Ieper. Het Agentschap Wegen en Verkeer legt er een middengeleider aan ter hoogte van het kruispunt met de Brugseweg. Dat moet de veiligheid van vooral fietsers ten goede komen.

Het kruispunt van de Noorderring met de Brugseweg in Ieper is een gevaarlijk punt voor fietsers. Daarom start het Agentschap Wegen en Verkeer met de werken om het punt verkeersveiliger te maken. Er komen meer veilige oversteekplaatsen en een middenberm, zodat fietsers in twee keer kunnen oversteken. Er komt ook een extra bushalte.

Andere wegenwerken

Midden juli zouden de werken klaar moeten zijn. In april zal de Brugseweg volledig afgesloten zijn. Tijdens de rest van de werken kan het verkeer op de Noorderring beurtelings door over één rijstrook.

Volgens het Agentschap zou de verkeershinder daardoor beperkt zijn. In de omgeving zijn er wel nog andere wegenwerken bezig, waardoor het voor veel chauffeurs toch puzzelen is.

Werken noorderring ieper 2
De redactie