Nieuws

Vol­ley Len­de­le­de ver­dwijnt op hoog­ste niveau

De dames van Lendelede juichen na een vlotte 3-0 thuiszege tegen Tchalou, maar het is een beeld dat we straks niet meer zullen zien op het hoogste niveau. Door een gebrek aan sponsors en vrijwilligers, besluit de club om zowel de dames- als de herenploeg op het hoogste niveau stop te zetten.

Lendelede stopt met zijn volleybalploegen op het allerhoogste niveau. De aanleiding voor deze beslissing is een gebrek aan sponsors en vrijwilligers. De Lendeleedse volleybalploegen verdwijnen echter niet allemaal. De focus zal nu op de provinciale ploegen en de jeugdwerking komen te liggen, en dat is een beslissing die Joost Kerckhof, negen jaar lang sportief manager van de damesploeg, begrijpt. “Het bestuur heeft de beslissing genomen voor de provinciale ploegen te gaan. Dat krijgt de prioriteit. Daar nog veel Lendeleedse spelers, en bij de heren B en dames A niet meer", aldus Kerckhof. 

Ook de supporters begrijpen de keuze, maar koesteren ook hoop. “Het is nu terug aan de jeugd, en misschien binnen zoveel jaar terug naar het hoogste niveau, langzaam maar zeker", vertelt supporter Francis Bonte. 

De redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?