Nieuws
 | update 

Ver­keer regio Ware­gem muur­vast door onge­val op E17: weg­ge­brui­kers zoe­ken alter­na­tie­ve weg

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In Waregem verloopt de ochtendspits bijzonder moeizaam. Het verkeer op de lokale wegen zit muurvast. Reden: een dodelijk ongeval op de E17 in Kruisem en daarvoor is er heel wat sluipverkeer van weggebruikers die een alternatieve weg zoeken.

Op de E17 in Kruisem is vanmorgen een zwaar ongeval gebeurd in de richting van Frankrijk. De wagen botste tegen de middenberm, ging over de kop en vloog in brand. De bestuurster is daarbij overleden. Bij het ongeval was ook een vrachtwagen betrokken. Die kreeg een klapband en is zo tegen de wagen gebotst. Drie rijstroken zijn versperd. Het verkeer moet via de pechstrook en dat zorgt voor een kilometerslange file. Ook in de ander richting stond al snel een kijkfile. Een rijstrook richting Gent is ook afgesloten voor de hulpdiensten.

De wachttijden in de file richting Frankrijk lopen op tot meer dan één uur. Het Vlaams Verkeerscentrum roept op om van Gent via de E40 naar Brugge te rijden en zo dan via de E403 naar Kortrijk, richting Franse grens.

KIJK: Dit is de file om de E17 rond 8u30:

Sluipverkeer

Niet alleen op de snelweg zijn er problemen. Door het sluipverkeer is het bijzonder druk in de regio Waregem. Heel wat automobilisten zoeken alternatieve wegen en dat maakt dat ook daar de ochtendspits bijzonder moeizaam verloopt.

File waregem 2

(c) Wazemap

Redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?