Sandra Bekkari stelt nieuw boek voor in Oostende
Sandra Bekkari heeft haar vierde boek in de reeks Nooit Meer Diëten voorgesteld in het Kursaal van Oostende. De voorstelling ging samen met de eerste van de Nooit Meer Diëten-dagen.
Haar vierde boek stelt Sandra Bekkari voor op de Nooit Meer Diëten-dagen in Oostende. De boeken van Bekkari prediken een gezonde levensstijl met snelle en gemakkelijke gerechten. Ze verkocht al meer dan 300.000 kookboeken en staat al meer dan 2 jaar in de top 10 met haar boeken.
Fans van de voedingsdeskundige kunnen in het Kursaal van Oostende lezingen bijwonen en genieten van kookdemo’s, een foodmarket en lunches op maat van de SANA-methode die Bekkari heeft bedacht.
De Oostendse voedingsconsulente is hot. Ze heeft haar eigen kookprogramma op VTM. Haar Facebookgroep telt ondertussen meer dan 90.000 leden en meer dan 113.000 mensen volgen haar Facebookpagina.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?