Nieuws

Roe­se­la­re lan­ceert kro­ket met loka­le kazen

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Wat de garnaalkroket is voor Oostende en Koksijde, moet de kaaskroket worden voor Roeselare. De stad lanceert deze zomer een kroket met lokale kazen.

De kroket is één van de blikvangers bij de voorstelling van de zomercampagne van de stad Roeselare. Op heel wat evenementen en bij lokale handelaars zal de Roeselaarse kaaskroket te verkrijgen zijn. Een samenwerking tussen kaasmakerij 't Groendal uit Rumbeke en Kroketco, dat de kroketten maakt. Maxime Vinckier, KroketCo: “Het is de bedoeling dat de kaaskroket in alle horecazaken van Roeselare komt om zo een leuk streekprodukt te creëren in de stad met lokale bedrijven.”

“Het is de bedoeling dat de kaaskroket in alle horecazaken van Roeselare komt."

Maxime Vinckier

Stad van de Voeding

Dominique Steyaert, Kaasmakerij ’t Groendal: “Wij hopen dat de kaaskroket op alle borden van de Roeselarenaars zal geserveerd worden. We mogen fier zijn op Roeselare als stad van de voeding. We zouden graag hebben dat deze zomer iedereen erover kan spreken, ver buiten Roeselare ook, en dat ze van de Roeselaarse kaaskroketjes hebben geproefd.”

Kaaskroket1
Kaaskroket2
Kaaskroket3
Kaaskroket4
Kaaskroket5
Jens Lemant

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?