Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.
Gisterenavond ging in Kortrijk het lichtspektakel ‘Eau Revoir’ in première. Daarbij worden beelden geprojecteerd op een waterscherm. Met het event wil Toerisme Leiestreek de waterbeleving in de Leiestreek tot leven brengen.
De beelden tonen zowat alles wat de Leiestreek te bieden heeft: van libellen tot vissen en van vogels tot mensen die genieten van het water. ‘Alles werd vertaald in een fantasievolle en dromerige reis over de Leie’, zegt Vincent Vries van de Beeldjutters, de organisatie die de projecties verzorgt.
"Alles werd vertaald in een fantasievolle en dromerige reis over de Leie"
Eau Revoir is niet het enige evenement dat op de planning staat. Toerisme Leiestreek wil iedereen waterbeleving laten ontdekken met verscheidene evenementen in het najaar onder de noemer ‘WaterSferen’. Claude Croes, voorzitter van Toerisme Leiestreek zegt dat het de bedoeling is om iedereen aan te trekken en dus niet alleen mensen uit de streek. Want de Leiestreek mag dan wel wat onder de toeristische radar blijven, de provincie wil aantonen dat er heel wat te beleven valt.
Vandaag en morgen vinden nog verschillende voorstellingen plaats tussen 20 en 22.45 uur aan de verlaagde Leieboorden in Kortrijk. Eau Revoir is begin november ook nog drie dagen in Roeselare te zien.