Politie komt tussen bij vechtpartij met tientallen jongeren aan station Brugge
Illustratiebeeld
Maandagavond iets voor 18 uur is de lokale politie van de zone Brugge moeten tussenkomen bij een vechtpartij met jongeren bij het station, aan de kant die leidt naar het centrum. Drie jongeren zijn daarbij bestuurlijk gearresteerd. Het gaat om spanningen tussen jongeren die schoolgerelateerd zijn.
Toen de politie lucht kreeg van het incident kwam ze snel ter plaatse. Ze moest tientallen jongeren uit elkaar halen. Toen dat gelukt was, bleek er aan de andere kant van het station, bij de uitgang richting Sint-Michiels, een opflakkering te zijn van de ongeregeldheden.
Die poging tot een nieuwe confrontatie tussen verschillende jongeren is opnieuw vrij snel de kop ingedrukt door de interventieploegen van de politie.
Het lijkt er op dat er geen gewonden zijn gevallen bij de vechtpartij. Er was ook niemand die een wapen trok. Uit de eerste vaststellingen zou het dispuut schoolgerelateerd zijn. Waarbij het gaat om spanningen tussen verschillende groepjes.
De politie van de zone Brugge laat weten dat hun jeugdinspecteurs en wijkinspecteurs hierover de komende dagen contact zullen opnemen met de betrokken scholen.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?