Nieuws

Onge­val met drie vracht­wa­gens op E403

Op de E403 is deze morgen in Wevelgem, richting Doornik, een ongeval gebeurd waarbij drie vrachtwagens betrokken raakten.

De bestuurder van een Spaanse vrachtwagen was er ingereden op een Oostenrijkse voorligger. De Spaanse chauffeur raakte bij het ongeval gewond en moest naar het ziekenhuis gebracht worden.  Ook een andere vrachtwagen was bij het ongeval betrokken. Alles samen raakten drie mensen gewond.

Nieuw ongeval in de file

Door het ongeval ontsond een file tot in Moorsele. Ook in de staart van de file gebeurde er nog een ongeval. 

Politie raadt aan omgeving te vermijden

Het was op de wisselaar A19 - R8 in Kortrijk, aan de op-en afrit van de E403 in Moorsele al extra druk, omwille van defecte verkeerslichten. Er wordt dan ook aangeraden om de omgeving daar te vermijden.

Chauffeur gewond bij ongeval 2 vrachtwagens net na tunnel #e403 #Wevelgem. File richting Doornik @FocusWTV pic.twitter.com/PvHQqnrqvg

— Andy Debo (@andy_debo) March 16, 2015

Ongeval #E403 met vrachtwagen, net tunnel vliegveld #Wevelgem, zorgt voor grote verkeershinder. Te mijden! @andy_debo is onderweg. #FocusWTV

— Bart Coopman (@Coopman_Bart) March 16, 2015

De redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?