Nieuws

Meis­je (17) uit Brug­se school aan­ge­rand door prof­voet­bal­ler tij­dens studiereis

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In een Griekse bar is dinsdag een meisje van 17 aangerand door een Israëlische profvoetballer. Het zou gaan om de doelman Boris Kleyman (33) van de Griekse eersteklasser Volos FC.

In het danscafé Clown Dogs in Athene waren vijf scholieren van het Brugse Abdij van Zevenkerken tijdens hun Griekenland-reis voor hun laatste avond op stap. Daar zou profvoetballer Boris Kleyman zich ongepast gedragen hebben tegenover het meisje. De doelman werd gearresteerd en had ook drugs op zak.

Contract verbroken

De voorzitter van de voetbalclub reageert door het contract van de keeper te ontbinden. Ondertussen zijn de betrokken scholieren terug in het land.

Vandaag zit de school samen met het meisje om naar haar versie van de feiten te luisteren. Later volgt een gesprek met de andere leerlingen. Ook de ouders kregen al een mail.

Ontkent

Kleyman moest vandaag voor de rechter komen. Zelf ontkent hij dat hij het meisje zou betast hebben. Volgens hem heeft hij haar niets misdaan. Volgens verschillende kranten zou hij intussen vrij zijn door een borgsom van 20.000 euro te betalen.

De verklaringen over wat er die avond zou gebeurd zijn, lopen ook fel uiteen.

Wie is Kleyman?

Boris Kleyman (33) is geboren in Oekraïne, maar ging als baby met zijn familie in Israël wonen. Na jaren voetbal - onder meer bij het nationale elftal van Israël - tekende hij in 2020 een contract bij het Griekse Volos. Daar was hij tot voor kort doelman.

Kleyman heeft drie kinderen met zijn vrouw Lian.

        Dit bericht op Instagram bekijken                      

Een bericht gedeeld door Boris Kleyman (@boris_kl)

Redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?