Nieuws

Markt De Pan­ne even overstroomd

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Opmerkelijk beeld zaterdagmorgen op de wekelijkste markt in De Panne. Plots schoten de fonteinen in gang. Burgemeester Vanheste betreurt het spijtige voorval. 

Zaterdagmorgen vindt in De Panne traditiegetrouw de wekelijkste markt plaats. Door een technisch defect schoten plotseling de fonteinen aan.

Burgemeester Ann Vanheste (sp.a) betreurt het voorval. “Voor de bediening van de fonteinen werken we samen met een externe firma. Iedere dag behalve op zaterdag schakelen ze de fonteinen om 9 uur aan. Vanmorgen is er dus een vergissing gebeurd, waardoor dit vergeten werd. Pas na 15 minuten konden de fonteinen opnieuw uitgeschakeld worden. We betreuren dit spijtige voorval natuurlijk. Marktkramers die schade hebben, roepen we op om zich te wenden tot de verzekering.”

De redactie