Nieuws

Man (22) doodt vrien­din (20) in Hoog­le­de na ruzie

2014-09-13 00:00:00 - Man (22) doodt vriendin (20) in Hooglede na ruzie

In Hooglede heeft een jongeman (22) zijn vriendin (20) gedood. Haar lichaam is vorige nacht teruggevonden in een gracht in de Kleine Stadenstraat.

De partner waarmee het meisje al een jaar samenwoont in de Hogestraat in Hooglede wordt vanmiddag voor de onderzoeksrechter geleid. Intussen vindt de lijkschouwing op het lichaam plaats.

Zoekactie in havenbuurt

De jonge vrouw kwam gisteren niet opdagen op een afspraak. Dat vond haar familie vreemd en die verwittigde de politie. Onmiddellijk werd een grootscheepse zoekactie op het getouw gezet. Politie en brandweer speurden onder meer in de buurt van de haven van Roeselare. De federale politie heeft ook een helicopter ingezet.

Toen de partner op de hoogte werd gebracht van de verdwijning, stortte hij in elkaar. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht. Later op de avond kon hij worden ondervraagd. Uit die informatie kon de politie het lichaam van de jonge vrouw vinden. Over de precieze omstandigheden wil het parket voorlopig weinig kwijt.

Zaterdagmiddag is de verdachte dus verder ondervraagd door de onderzoeksrechter. Hij is officieel aangehouden op verdenking van moord. 

De redactie