Nieuws

Kavi­aar op je ijs­je? Bij dit ijs­sa­lon in Duin­ber­gen kan het

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Bij een cremerie in Duinbergen, bij Knokke-Heist, kunnen liefhebbers sinds kort terecht voor een wel erg bijzondere lekkernij: een bolletje vanille-ijs met een toefje Belgische kaviaar. De combinatie is opvallend, exclusief en met 28 euro per portie ook niet goedkoop.

IJssalon Crème à l’Aise in Duinbergen pakt uit met een nieuwe smaakcombinatie: vanille-ijs met Belgische kaviaar. Een bolletje met tien gram kaviaar kost 28 euro. Het idee komt van uitbaatster Aline Arnouts, die haar opleiding volgde aan de gerenommeerde ijsuniversiteit in Bologna.

"Je kan het eigenlijk combineren met eender welke smaak, maar bij vanille komt het het beste tot zijn recht."

Aline Arnouts, Cremerie Aline

"Je kan het eigenlijk combineren met eender welke smaak", legt Arnouts uit, "maar bij vanille komt het het beste tot zijn recht. Je krijgt dan het zachte, zoete van het ijs en het zoute, hartige van de kaviaar."

"Fijnproevers verrassen"

De kaviaar is van Belgische makelij, en de combinatie valt in de smaak bij sommige klanten. "Heel goede combinatie. Beetje zuur met vanille. Heel goed, perfect!" klinkt het enthousiast bij een proever. Ook Philippe Smyth is overtuigd: "Het is iets nieuws. De vanille smaakt heel lekker, en met de kaviaar is dat ook een mooie combinatie."

De cremerie biedt ook klassieke smaken aan, maar wil tegelijk iets culinair extra brengen. "Maarten, mijn partner, is opgeleid als kok. We vinden het belangrijk om ook fijnproevers te verrassen", besluit Arnouts.

Bernard Vanneuville

bernard.vanneuville@focus-wtv.be

Bernard Vanneuville
Bart Coopman
Celien Tanghe