Jacky (73) stelt reuzenpuzzel van zo’n 50.000 stukjes tentoon in WZC Meunyckenhof in Koekelare
De zesde reuzenpuzzel van Jacky Rosseel (73) uit Koekelare is een feit. De puzzel telt 52.110 stukjes en is 7 meter op 2 groot. Zo groot, dat Jacky het niet thuis kon uitstallen. Gelukkig mocht hij een stukje van het cafetaria van WZC Meunyckenhof in Koekelare inpalmen om zijn werkstuk een week lang tentoon te stellen.
Jacky Rosseel uit Koekelare heeft zijn zesde reuzenpuzzel officieel af. Eentje van meer dan 50.000 stukjes. Hij legde hem thuis in 16 delen. Pas in het woonzorgcentrum kon hij de verschillende delen samenvoegen tot één groot geheel. Vooral de vele groene en bruine tinten maakten het een moeilijke uitdaging.
"Het geeft een enorm goed gevoel dat ik de puzzel eindelijk afheb", klonk het trots bij Jacky. "Ik heb er zes maanden aan gewerkt, zes uur per dag. Ik ben erg blij dat hij er ligt. Als ik vastzit, dan stop ik met puzzelen. Ik doe een toertje en keer terug, dan lukt het weer."
60.000 stukken
Het thema van de puzzel is wilde dieren. De bewoners van het woonzorgcentrum zijn onder de indruk. "Het is heel mooi met al die dieren", klonk het bij Margriet Vandepoele. "We weten niet wat er allemaal bestaat in de wereld." Ook Herman Deprince is gefascineerd. "Het is heel mooi. Als dat op tv komt, zal dat ook nog eens mooi zijn."
Jacky maakte ooit een puzzel van 60.000 stukken, maar grotere bestaan er niet. "Het wordt mijn allerlaatste puzzel, maar als er één uitkomt van 70.000 stukken, dan ga ik eens in mijn haar krabben. Misschien dat ik er dan toch nog aan zou beginnen."
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?