Na een jaar uitstel door corona is Infopol opnieuw neergestreken in Kortrijk Xpo. Op de tweejaarlijkse beurs vinden professionals allerlei zaken die ze bij een ramp, brand of dringende interventie nodig hebben.
Nog tot en met donderdag staan 175 standhouders in Kortrijk Xpo op de Infopol. Ze geven er uitleg over de nieuwste snufjes die politie en hulpverleningsdiensten kunnen gebruiken. Aankoopverantwoordelijken uit de hele Benelux komen materiaal spotten voor politie- bewakings- en veiligheidsdiensten. Het aantal standhouders is wel tien procent minder dan twee jaar geleden.
Toch krijgt de beurs wel al meer bezoekers. Gisteren kwamen zo'n 1.400 geïnteresseerden, dat is zo'n 13 procent meer dan bij de vorige editie. Volgens de organisatie is de trend zo gezet voor vandaag en morgen.
