In de Ieperse binnenstad zijn vrijdag de Dolle Dagen van start gegaan. Tot maandag 14 juni kan je gezellig en voordelig winkelen, enkele weken voor de start van de officiële soldenperiode.
Sinds enkele jaren komen Ieperse handelaren uit de binnenstad al vanaf vrijdagmiddag 14u op straat om hun koopwaren aan te prijzen. De nadruk van de Dolle Dagen ligt dan ook op de eerste plaats op het genieten van soldenprijzen nog vóór de solden officieel van start gaan.
Behalve de zomerse koopjes zijn er ook gezellige terrasjes en heel wat leuke (kinder)animatie. Zo wordt op de Grote Markt bijvoorbeeld een manche van het Belgisch Kampioenschap Beachvolley georganiseerd. Ook de Ieperse duikclub ‘Fun Divers’ is opnieuw van de partij tijdens de Dolle Dagen. Zij richten opnieuw een stand in van ongeveer 200 m² met een groot zwembad. Wie zin heeft, kan daar een gratis duikinitiatie krijgen.