Ereschepen Hugo Stevens uit Brugge is op 79-jarige leeftijd overleden.
Hugo Stevens was Brugs gemeenteraadslid van 1977 tot 1982. In 1983 werd hij, tijdens de tweede ambtsperiode van Burgemeester Frank Van Acker, schepen van cultuur en bleef dit tot 1994. Van 1995 tot 2000 zetelde hij opnieuw als raadslid.
Heel wat gerealiseerd voor Musea Brugge
Burgemeester Renaat Landuyt: “Voor Musea Brugge heeft hij heel wat belangrijke zaken gerealiseerd zoals onder meer de heropening van het Groeningemuseum na verbouwingen, de heropening van Memlingmuseum na herinrichting, de toevoeging van het Belfort en het Guido Gezellemuseum aan de stedelijke musea, de uitbreiding van het Volkskundemuseum (Rolweg) en een aantal belangrijke tentoonstellingen. Hij was ook verantwoordelijk voor de aankoop van 15 werken (Vlaamse Expressionisten) uit de collectie Herbert (1985). Naar aanleiding daarvan werd het Museaal Investeringsfonds opgericht".
In intieme kring begraven
Het Brugse stadsbestuur betreurt het overlijden en betuigt zijn diepe medeleven aan de familie en vrienden van deze Brugse ereschepen die vandaag in intieme kring werd begraven.