Nieuws

Over­val juwe­lier Lau­we: twee daders gevat

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In Lauwe, bij Menen, is gisteravond een overval gepleegd op een juwelier. De drie daders gingen aan de haal met horloges en juwelen. De zaakvoerder raakte bij de overval gewond, ze liep een steekwonde op. Twee daders zijn intussen gevat.

De overval gebeurde rond 17u45 bij juwelier Merlier, in de Lauwbergstraat.  Drie mannen drongen de winkel binnen en gaven de zaakvoerster meteen enkele rake klappen. Ze namen daarna tientallen juwelen en horloges  uit de etalage.  Achteraf staken ze de wagen waarmee ze de overval pleegden in brand, ter hoogte van de ingang van het Preshoekbos. In het voertuig lag een Franse nummerplaat.

Uitlevering

De daders reden weg met een andere wagen, een blauwe Citroën C1. Een getuige kon de Franse nummerplaat ervan noteren. Twee verdachten van 31 jaar en 32  jaar met de Franse nationaliteit konden uiteindelijk gearresteerd worden door de politie van Tourcoing. De gestolen goederen zouden in hun voertuig gevonden zijn.  

Het parket vorderde een onderzoeksrechter. Het vraagt de uitlevering aan België.

Overval2
Overval1
Ben Storme

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?