Een dertiger riskeert vijftien maanden cel voor verkeersagressie. Hij deelde in Oostende rake klappen uit aan vier slachtoffers.
De dertiger reed vorig jaar in de Oude Molenstraat in Oostende veel te snel. Toen een getuige hem teken deed dat hij trager moest rijden stapte hij uit. Hij duwde hem tot twee keer toe. Ook een andere man die tussenbeide kwam kreeg klappen, zelfs toen hij al op de grond lag. Nog een derde man deelde in de klappen en ook een vrouw die alles filmde kreeg slagen.
Onder invloed van drugs en drank
De politie kon hem snel inrekenen op basis van zijn nummerplaat. Hij bekende dat hij te snel reed maar volgens hem zou het eerste slachtoffer plots voor zijn bestelwagen gesprongen zijn. Hij gaf enkel toe dat hij een slachtoffer duwde en dat hij de gsm van de vrouw vernielde toen die aan het filmen was. Dat deed hij onder invloed van wodka en cocaïne, zegt hij zelf.
De man is eerder al veroordeeld voor rijden onder invloed van alcohol en drugs, en voor feiten van geweld. Zo kreeg hij onlangs in Oudenaarde al een jaar effectief voor slagen aan een ambulancier en een spoedarts.
In die omstandigheden eiste het Openbaar Ministerie deze keer vijftien maanden effectieve gevangenisstraf. Op 25 juni kent hij zijn straf.
Taalfout opgemerkt?
Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?