Nieuws

Club Brug­ge zon­dag op bezoek bij Anderlecht

Met nog vier wedstrijden te gaan stijgt de titelkoorts in play-off 1. AA Gent staat op kop, met één punt voorsprong op Club Brugge, dat zondagmiddag op bezoek gaat bij eeuwige rivaal Anderlecht.

Een moeilijke opdracht voor de ploeg van Michel Preud’homme, die wel weer kan rekenen op Vasquez en Meunier. 

Nu Gent aan de leiding staat, kan de match tussen Club Brugge en Anderlecht van cruciaal belang zijn, maar trainer Michel Preud’Homme probeert toch te relativeren.

Club Brugge oogde tegen Standard vermoeid na een aantal lastige weken. Europees voetbal combineren met de competitie vergde veel inspanning van Preud’Homme en zijn team. De vraag is nu of de spelers zondag zullen uitgerust zijn.

We hebben een normale week gehad, ze hebben vrije dagen gehad, tactische training, recuperatietraining.

Anderlecht zit momenteel in een lastige situatie met Silvio Proto. Het is nog niet zeker of hij zondag op het veld zal staan. Maar dat mag volgens Preud’homme geen invloed hebben op de match.

Stefaan Kerger

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?