Nieuws

Brom­fiet­ser (20) gestor­ven bij onge­val in Ooigem

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

In Ooigem is een jongeman gisteravond gestorven zijn bromfiets bij een ongeval. Dat laat het parket weten. Hij werd aangereden door een auto. Het slachtoffer is 20 en uit Harelbeke.

Het ongeval gebeurde rond 19 uur op de Kanaalweg in Ooigem, langs het kanaal Roeselare-Leie. Volgens het parket reed de bromfietser op het jaagpad en merkte hij plots een versperring op. Hij wou het obstakel omzeilen en reed door de berm naar de rijweg. Daar botste hij op een tegenligger, zegt een getuige.

Zware klap

De bromfiets, een booster, werd tientallen meters ver gekatapulteerd. De wagen kwam honderd meter verder tot stilstand. De bromfietser is overleden aan zijn verwondingen. De bestuurder van de auto bleef ongedeerd.

De Kanaalweg is urenlang afgesloten geweest voor het verkeer.

2022-08-03 00:00:00 - Bromfietser (20) gestorven bij ongeval in Ooigem - vkoooigem.jpg
Redactie

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?