![2020-12-31 00:00:00 - Brokkenpiloot ontsnapt aan de dood in Veldegem](https://focus-wtv.be/public/import/_980xAUTO_crop_center-center_none/ongeval_4.jpeg)
Een bestuurder van een kleine auto is even voor middernacht als bij wonder aan de dood ontsnapt na een zwaar ongeval in Veldegem.
Op de rotonde ter hoogte van de Koning Albertstraat geraakte hij van de weg af. Het voertuig ramde een paar verkeersgeleiders, twee verlichtingspalen en twee bomen. De klap was enorm. Door de impact met de tweede boom werd de wagen opnieuw op de weg geslingerd. Het voertuig kwam uiteindelijk op het linkerrijvak terecht.
De motor van de wagen bleef bij de boom liggen, de batterij lag meer dan 50 meter verder op het fietspad. Als bij wonder kon de bestuurder zelf uit het verhakkelde wrak kruipen. Hij werd naar het ziekenhuis overgebracht.
Jan Van Maele