In Roeselare heeft het vanmiddag hevig gebrand in een loods van een bouwfirma. De rook was al van ver te zien. Niemand raakte gewond maar de loods is volledig vernield.
Het vuur brak uit uit iets over de middag in een loods van Bouwmaterialen Defrancq aan de Hoge Barrierestraat in Roeselare. In de loods werken ze met zink en koper. De brand was hevig en er kwamen verschillende korpsen blussen. Werknemers ontdekten de brand en konden op tijd naar buiten. Omdat er ook olie vuur had gevat, zorgde de brand voor een grote zwarte rookpluim die van ver te zien was.
Het parket laat intussen weten dat de brand een accidentele oorzaak had. Bij slijpwerken waren gensters op brandbaar materiaal terecht gekomen.
De redactie