Bij slagers en traiteurs was het vandaag drukker dan normaal, want met het mooie weer halen veel mensen hun barbecuestel al boven. Ook in versmarkt ‘De Kleine Bassin’ in Kortrijk merken ze dat.
Voor velen zijn de eerste zonnestralen het perfecte moment om de barbecue tevoorschijn te halen. “We hebben al zo lang regen gehad en nu is het mooi weer. We gaan ervan profiteren”, zeggen klanten Olivia Postlethwaite en Remi Cordier.
"We zijn van plan om morgen te barbecueën met het mooie weer."
Ze zijn lang niet de enigen die in de slagerij te vinden zijn voor braadworsten en côte à l'os: “We zijn van plan om morgen te barbecueën met het mooie weer, want dat vraagt wel om een barbecue”, vertelt Cindy Chielens.

Drukker dan gewoonlijk
Door het stralende weer is het drukker dan gewoonlijk in de slagerij. Werknemers van versmarkt ‘De Kleine Bassin’ merken de invloed van het mooie weer al de hele week: “Je ziet dat het zonnetje buiten schijnt, de mensen hebben er weer zin in, worden er vrolijk van en komen hier hun lekkere barbecuevlees halen”, zegt werknemer Patrick De Letter.
