Acid ontloopt publiek proces door financiële regeling
Nathan Vandergunst na de pleidooien tijdens de vorige zitting op 18 januari - Belga
De schadevergoeding die Nathan Vandergunst aan de ouders van een ex-Reuzegommer moest betalen, is weggevallen. Hij trof zélf een financiële regeling en ontloopt op die manier een publiek proces, bevestigt Het Laatste Nieuws.
Vorig jaar publiceerde Nathan Vandergunst, beter bekend als Acid, een video over de fatale doop van Sanda Dia. Acid noemde meerdere (ex-)Reuzegommers bij naam en deelde ook persoonlijke informatie over hen. In de video kwam ook een voormalig lid aan bod, waarvan zijn ouders in hun restaurant in Antwerpen plots geconfronteerd werden met negatieve recensies.
De rechter veroordeelde Acid op 22 februari uiteindelijk tot drie maanden gevangenisstraf met uitstel en 800 euro boete. Bovendien moest hij aan de burgerlijke partij een voorlopige schadevergoeding van 20.000 euro betalen. Dat hoeft nu dus niet meer, aangezien hij zelf een financiële regeling trof. Over hoeveel geld het gaat, is niet bekend.